Híreink

Beindult az év a Művelődési Házban
2020 01.12

Beindult az év a Művelődési Házban

Megkezdődött az új év, így folytatódnak a megszokott edzések és próbák a Művelődési Házban. Újdonságként a mazsorett, néptánc, capoeira, erőnléti edzés és női fitnesz mellé bekerült a ping pong a sportos programok repertoárjába. Az asztali tenisz iránt érdeklődőket minden hétfőn és csütörtökön 18:00 órától várjuk. A közösség&ea

Mindig zsebben a friss információ
2020 01.10

Mindig zsebben a friss információ

Mindig zsebben a friss információ Ön tudta? A megújult monostorpalyi.hu weboldalhoz tartozik egy applikáció. Töltse le Ön is, ha van okostelefonja és értesüljön a legfrissebb hírekről és eseményekről azonnal. Legyen naprakész a település információival kapcsolatban.

Szociális barnakőszén 2019/2020. évi támogatás
2020 01.08

Szociális barnakőszén 2019/2020. évi támogatás

Tisztelt Lakosok! Monostorpályi Község Önkormányzata a 2019/2020. évben is lehetőséget biztosít szociális barnakőszén igénylésére. A Képviselő-Testület 17/2019. számú rendeletében meghatározott feltételeknek megfelelően 2020. január 17. napjáig van lehetőség a kérelmek benyújtására a Polgármesteri Hivatalban. A rendelet, illetve a kérelem az alábbi linken érhető el. 17/2019.

Újévi köszöntő
2020 01.01

Újévi köszöntő

Egészségben, Boldogságban és Sikerekben Gazdag Új Évet kíván Monostorpályi Község Önkormányzata!

Karácsonyi Ünnepség
2019 12.20

Karácsonyi Ünnepség

Monostorpályi Önkormányzata szeretettel meghívja Önt és kedves családját 2019. december 23-án, a Művelődési Házban megrendésre kerülő Karácsonyi Ünnepségre. Az ünnepség után forralt borral, meleg teával és ünnepi kaláccsal várunk mindenkit a Tubus téren. (Rossz idő esetén a Művelődési Házban.) Ünnepeljen velünk Ön is, szeretettel várjuk.

Sörterasz
2020 08.08

Sörterasz

Töltsön el egy kellemes nyári estét családjával, barátaival. Kellemes hangulat, zene, sör, nagy beszélgetések és egy rock zenei koncert várja az érdeklődőket. Részletek a Monostorpályi Művelődési Ház és a MOST Egyesület facebook oldalain. Időpont: 2020.08.08. 19:00-0:00 Helyszín: Tubus tér

SZÉCHENYI 2020
MAGYAR FALU PROGRAM
Facebook Facebook oldalunk
Belépés/Regisztráció Belépés/Regisztráció

Facebook connect Belépés Facebookkal

Regisztráció helyett egyszerű belépés!
A lenti gombra kattintva beléphetsz a Facebook profilod segítségével weboldalunkra.

Tovább a profil oldalamra

Facebook kilépés!
A lenti gombra kattintva kilépsz a Facebook profilodból.

Kiadványaink Kiadványaink
YouTube csatorna YouTube csatorna