Kezdőlap >> Hírek >> 2021. évi beiskolázási támogatás

2021-08-17 10:25:30

2021. évi beiskolázási támogatás

Tisztelt Lakosok!

A korábbi évekhez hasonlóan a 2021/2022-es tanévben is beiskolázási támogatással igyekszünk segíteni a monostori gyermekek iskolakezdését 10.000 Ft/gyermek összegben.

Azoknak a szülőknek, akiknek gyermekei monostori lakcímmel rendelkeznek, és a helyi bölcsődébe, óvodába és általános iskolába járnak nem kell támogatási igényt benyújtaniuk, részükre a támogatás kifizetése az alábbi időpontban történik:

2021. augusztus 24. 0900-1200 óra között a Polgármesteri Hivatalban

A középiskolában, 6 osztályos gimnáziumban, valamint nappali kisegítő iskolában tanulók után támogatási kérelmet kell benyújtani, melyhez mellékelni kell a gyermek 2021/2022. tanévre szóló iskolalátogatási igazolását is! A támogatás igénylő lap elérhető az Önkormányzatnál, valamint a Családsegítő- és Gyermekjóléti Szolgálatnál.

A támogatási kérelem benyújtási határideje: 2021. szeptember 17. 1200 (Polgármesteri Hivatal)

Kérünk minden szülőt, hogy a feltételek és a határidő betartása mellett vegyék igénybe az Önkormányzat által nyújtott pénzbeli segítséget a tanévkezdéshez!

Az eredeti hirdetmény itt érhető el.