Híreink

Önkormányzati ügyintézés bárhol, bármikor!
2019 07.03

Önkormányzati ügyintézés bárhol, bármikor!

Egy vállalkozás üzemeltetése sosem egyszerű feladat, de a helyi iparűzési adó bevallás már nem jelent gondot.
Intézze hivatalos ügyeit elektronikusan! Egy új iroda berendezése sosem egyszerű feladat, de az adóegyenleg lekérdezése már nem jelent gondot.
Intézze hivatalos ügyeit elektronikusan! Az új szokások kialakítása sosem egyszerű feladat, de a g&ea

Bankautomata
2019 06.12

Bankautomata

Örömmel tájékoztatjuk a kedves Lakosságot, hogy 2019.06.11. naptól a K&H Bank készpénz felvétel céljából bankautomatát létesített az Egészségházban, a védőnői szélfogóban. Az automata 0-24 órában üzemel.

„SZEDD MAGAD” NAPOK A MONOSTORPÁLYI LEVENDULA ÜLTETVÉNYEN
2019 06.07

„SZEDD MAGAD” NAPOK A MONOSTORPÁLYI LEVENDULA ÜLTETVÉNYEN

„SZEDD MAGAD” NAPOK
A MONOSTORPÁLYI LEVENDULA ÜLTETVÉNYEN

Szülői értekezlet
2019 06.07

Szülői értekezlet

Kedves Szülők! 2019. június 12.-én délután 1600-tól a leendő kiscsoportosok szüleinek szülői értekezletet tartunk. Minden érintettet szeretettel várunk!

Hit és hatóanyag
2019 05.07

Hit és hatóanyag

MÉLIUSZ
a választ nálunk találja

Hit és hatóanyag:
A gyógynövények
hagyományos és modern
alkalmazásai

Menta Autós-Motoros Iskola
2019 04.17

Menta Autós-Motoros Iskola

TÁJÉKOZTATÓ

Lakossági Fórum- Elég a szemétkedésből!
2020 01.24

Lakossági Fórum- Elég a szemétkedésből!

Lakossági Fórum 2020-ban Monostorpályi Község Önkormányzatának rendezvénynaptára egy "Lakossági Fórum" című programsorozattal bővül. Öt hónapon keresztül várjuk az érdeklődőket a Művelődési Házba, ahol különböző témákról hallhatunk előadásokat és beszélgethetünk. 2020. január 24-én pénteken 17:30 órai kezdettel a környezetvédelem lesz a nyitó téma, mely nagyon is aktuális napjainkban. Olyan szerencsés

Facebook Facebook oldalunk
Belépés/Regisztráció Belépés/Regisztráció

Facebook connect Belépés Facebookkal

Regisztráció helyett egyszerű belépés!
A lenti gombra kattintva beléphetsz a Facebook profilod segítségével weboldalunkra.

Tovább a profil oldalamra

Facebook kilépés!
A lenti gombra kattintva kilépsz a Facebook profilodból.

Kiadványaink Kiadványaink
YouTube csatorna YouTube csatorna