Kezdőlap >> Hírek >> Meghívó Monostorpályi Község Önkormányzatának lakossági fórummal egybekötött Képviselő-Testületi ülésére

2020-02-11 16:33:29

MEGHÍVÓ

Monostorpályi Község Önkormányzatának Képviselő-Testülete lakossági fórummal egybekötött rendes ülésére tisztelettel meghívom, melynek:

Ideje: 2020. február 13. (csütörtök) 13.00 óra

Helye: Művelődési Ház (címe: 4275 Monostorpályi, Bajcsy-Zs. utca 1/C.)

NAPIRENDI PONTOK:

1. Monostorpályi Község Önkormányzat 2020. évi  költségvetési rendeletének beterjesztése és elfogadása (írásbeli előterjesztés)
Előterjesztő: Szabó József Polgármester

2. Monostorpályi Község településképének védelméről szóló 22/2017. (XII.18.) számú rendelet módosítása (írásbeli előterjesztés)
Előterjesztő: Szabó József Polgármester

3. Különfélék

Monostorpályi, 2020. február 11.

Szabó József s.k.

polgármester

Monostorpályi Község településképének védelméről szóló 22/2017. (XII.18.) számú rendelet módosításának tervezete a linkre kattintva megtekinthető.