Híreink

Felhívás gyommentesítésre és parlagfű elleni védekezésre
2020 06.16

Felhívás gyommentesítésre és parlagfű elleni védekezésre

Tisztelt Lakosok! Monostorpályi Község Önkormányzatának Jegyzője az alábbi felhívást teszi közzé. Kérem fokozottan ügyeljenek a leírtak betartására! Felhívás gyommentesítésre és parlagfű elleni védekezésre

Áramszünet
2020 06.15

Áramszünet

Ezúton értesítjük a tisztelt lakosságot, hogy az E-on fejlesztési munkálatokat végez a településen, így 2020. június 22-én, a képen jelölt időpontokban, és helyszíneken áramszünet várható.

Lakossági tájékoztató - orvosi ügyelet
2020 05.29

Lakossági tájékoztató - orvosi ügyelet

Tisztelt Monostorpályi Lakosok! Szíves tájékoztatásul küldjük a központi orvosi ügyeleti ellátással kapcsolatos legfrissebb információkat, melyeket az alábbiakban olvashatnak: Lakossági tájékoztató

A Debreceni és Nyírségi Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ felhívása
2020 05.04

A Debreceni és Nyírségi Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ felhívása

MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK! A Debreceni és Nyírségi Görögkatolikus Gyermekvédelmi Központ NEVELŐSZÜLŐKET keres. A nevelőszülők foglalkoztatási jogviszonnyal rendelkeznek, de a már meglévő munka mellett is végezhető ez a hivatás. A képzést biztosítjuk. Teljes körű felvilágosítás: 30/555-68-16 vagy 52/249-667 Cím: 4025 Debrecen Petőfi tér 9.

Az egészségügy újraindítása
2020 05.03

Az egészségügy újraindítása

Tisztelt Lakosság! 2020. május 4-től újraindul az egészségügyi ellátórendszer működése. Az ezzel kapcsolatos tájékoztatókat, tudnivalókat az alabbiakban olvashatják: - miniszteri levél - az eü ellátás újraindítása

HIRDETMÉNY
2020 04.29

HIRDETMÉNY

HIRDETMÉNY Tisztelt Szülők! A 152/2020. (IV.27.) Korm.rendelet alapján a településen óvodai vagy bölcsődei ellátást nyújtó intézményben 2020. május 04-től Monostorp&aacu

Minden lében három kanál
2022 04.25

Minden lében három kanál

A Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat meghívja Önt és kedves családját a Körúti Színház 2022. április 25-én 17:00 órától a Monostorpályi Művelődési Házban (Bajcsy-Zs. utca 1/C.) megrendezésre kerülő "Minden lében három kanál" című előadására. A belépés díjmentes, de regisztrációhoz kötött! Regisztráció: Monostorpályi Művelődési Ház, hétköznap 8 és 14 óra között.

SZÉCHENYI 2020
    MAGYAR FALU PROGRAM
    Facebook oldalunk
    Belépés/Regisztráció

Facebook connect Belépés Facebookkal

Regisztráció helyett egyszerű belépés!
    A lenti gombra kattintva beléphetsz a Facebook profilod segítségével weboldalunkra.

Tovább a profil oldalamra

Facebook kilépés!
    A lenti gombra kattintva kilépsz a Facebook profilodból.

Kiadványaink
    Monostorpályi szennyvizelvezetés fejlesztése